Кмітливість та наполегливість миколаївських патрульних допомогла знайти та повернути зниклого хлопчика додому

Вчора, близько 14-ї години, на службовий планшет патрульним надійшов виклик про те, що зі школи у невідомому напрямку пішов дев’ятирічний хлопець, який не повернувся додому та не виходить на зв’язок.
На місці патрульних чекала мати хлопчика, яка пояснила, що її син має хворобу та може не розуміти, що робить. Разом з матір’ю охоронці правопорядку почали відпрацьовувати прилеглу територію. На пошуки було залучено всі екіпажі Центрального району міста, проте результатів не було.

Через деякий час мати повідомила, що у хлопця при собі є годинник з SIM–карткою та функцією JPS, але наразі він вимкнений. Патрульні встановили на власний смартфон додаток для годинника, увімкнули його дистанційно та отримали можливість чути все, що відбувається навколо хлопчика, але на вхідні дзвінки хлопець не реагував.

Протягом двох годин патрульні намагалися встановити місцеперебування дитини. Вдалось встановити, що він знаходиться біля річки, але жодних сторонніх звуків або людей поруч не було.
В пішому порядку розпочалися пошуки біля Інгульського мосту, відпрацьовувались парки, сквери, гаражні кооперативи. На березі річки за територією військової частини були виявлені дитячі сліди які привели полісменів до Матвіївки. Згодом з хлопчиком все ж таки встановили зв’язок, але дитина відмовлялась йти на контакт та говорити своє місцеперебування.

Через деякий час патрульні все ж вмовили хлопця описати все, що він бачить навколо та зрозуміли де його шукати.Через 20 хвилин дитину знайшли на вулиці Силікатній, де він ходив по покинутій території.

Знайденого хлопця разом з матір’ю було передано слідчим Центрального ВП для встановлення всіх обставин події.