Розпочався комплекс організаційно – профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху – це життя»

З 20 вересня на території України розпочався комплекс організаційно – профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху – це життя»

Основні завдання:
– посилення контролю за безпекою дорожнього руху; -дотримання Правил дорожнього руху його учасниками;
– запобігання загибелі та травмуванню людей на вулично-шляхової мережі; -профілактика аварійності та зниження тяжкості її наслідків.

Управліннями патрульної поліції в областях створено спільні мобільні групи разом з представниками Укртрансбезпеки для перевірок транспортних засобів, якими здійснюються перевезення пасажирів.

Також співробітники відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції розпочали підготовчий етап осіннього комісійного огляду автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів.

Перевірка проводиться з метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг та залізничних переїздів після закінчення літнього сезону і належної підготовки її до зимового періоду експлуатації. Практичний етап огляду триватиме до 29 жовтня.

Виявленні під час перевірки недоліки патрульні фіксуватимуть в актах огляду та видаватимуть вимоги (приписи) відповідальним особам за утримання автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів для їхнього усунення.