Капелани США та України завітали до патрульних Луганської області

Капеланський патруль — явище досить незвичне й малопоширене в Україні. Його цілями є психологічна допомога правоохоронцям, зниження ризику емоційного вигорання, психологічного напруження та допомога сім’ям співробітників.

Варто тільки поглянути на приклади співпраці капеланів та поліцейських в інших країнах, наприклад, у США — і ми побачимо історію багаторічної взаємодії з позитивним досвідом та надбаннями.

Історією саме такої взаємодії поділився із патрульними Олег Гулін — капелан команди S.W.A.T. департаменту шерифа округу Лос-Анжелес, який вже довгий час працює з американськими поліцейським. Він розповів про користь, яку отримує поліція і суспільство від такої співпраці.

А капелан управління патрульної поліції Донецької області Ярослав Малько вже не вперше зустрічається з патрульними Луганщини. Він також активно втілює в життя капеланський патруль у своїй області.

Начальник управління Віктор Левченко висловив всебічну підтримку капеланам у їхній місії та зазначив, що кожен поліцейський, за бажанням, зможе поспілкуватися з ними.