У Мукачеві нетверезий водій, який вчинив ДТП, спробував пішки втекти від патрульних

У Мукачеві нетверезий водій, який вчинив ДТП, спробував пішки втекти від патрульних

У Мукачеві нетверезий водій, який вчинив ДТП, спробував пішки втекти від патрульнихСьогодні, близько 4-ої години ночі, патрульні помітили на вулиці Т. Масарика, як водій автомобіля Audi не впорався з керуванням та виїхав у кювет, зачепивши дорожній знак.На щастя, ніхто не постраждав, однак, водій, після зіткнення, вийшов із автомобіля та спробував втекти з місця пригоди. Патрульні його наздогнали, а під час спілкування – помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд він пройшов на місці події, Драгер показав результат – 2,09 проміле. У підсумку на нього було складено ряд адміністративних матеріалів. #ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #ZakPatrolPolice

Опубліковано Патрульна поліція Закарпатської області Понеділок, 5 серпня 2019 р.

Сьогодні, близько 4-ї години ночі, патрульні помітили на вулиці Т. Масарика, як водій автомобіля Audi не впорався з керуванням та виїхав у кювет, зачепивши дорожній знак.

На щастя, ніхто не постраждав, однак, водій, після зіткнення, вийшов із автомобіля та спробував втекти з місця пригоди. Патрульні його наздогнали, а під час спілкування – помітили ознаки алкогольного сп’яніння.

Огляд він пройшов на місці події, Драгер показав результат – 2,09 проміле.

У підсумку на нього було складено ряд адміністративних матеріалів.