Відбувся перший Чемпіонат патрульної поліції зі стронгмену

28 найсильніших команд патрульних-стронгменів з усієї України. Це був спекотний і насичений змагальний день. Кожна з команд вмотивовано йшла до перемоги й викладалася на максимум. Ні 35-градусна спека, ні фізичні травми, які, часом, приносили виконання вправ, не зупиняли патрульних.

Впевненості поліцейським додали не тільки бажання стати першими, а й місце, де відбувалися змагання — острів Хортиця. Як не надихнутися духом Запорізької Січі, де колись подібні змагання між собою влаштовували козаки, чи хвилями могутнього Дніпра?

Команди змагалися між собою у 5 вправах — естафета, у якій потрібно переносити вагу на швидкість, вправа “Лог-ліфт”, де потрібно піднімати колоду вагою 80 кілограмів, вправа “Прогулянка фермера”, у якій треба перенести дві залізні валізи в руках, вага кожної по 100 кілограмів, та кантування автомобільної покришки в поєднанні з вправою бурпі. Усі вправи були командними й передбачали виступ 2 атлетів одразу, або почерговий виступ кожного з учасників.

За підсумком набраних балів після 4 вправ, залишилося лише 10 команд, які показали найкращий результат, й продовжили змагатися у 5 фінальному виступі — підіймали платформу з поліцейським автомобілем. У цій вправі на руки кожного зі спортсменів приходилося близько 300 кілограмів, й результати якої визначили переможців Чемпіонату патрульної поліції зі стронгмену.

Тріумфальним був виступ команди патрульних з Дніпра, які посіли перше місце та довели, що є найсильнішими патрульними поліцейськими.

Запекла боротьба тривала за 2 й 3 місце. У результаті, команда Департаменту патрульної поліції вирвалася вперед, отримавши срібло, а команда патрульних Чернігова — бронзу.

Ми вітаємо переможців! Дякуємо кожному з учасників за витримку, самовіддачу й жагу до перемоги! Пишаємося такими сильними й мужніми патрульними поліцейськими! Ви найкращі!