У Волинській області новий очільник патрульної поліції

Сьогодні колективу управління патрульної поліції у Волинській області представили нового керівника. Ним став 27-річний старший лейтенант поліції Андрій Крутень.

Дотепер він працював заступником начальника управління – начальником відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції в Рівненській області.

“Це досвідчений офіцер, який показав себе як справжній професіонал на своїй посаді. Впевнений, він впорається з покладеними на нього завданнями керівника. Перед ним стоїть нелегке завдання: збільшити кількість екіпажів на вулицях міста та трасах, забезпечити максимальне реагування на всі звернення та безпеку громадян, згуртувати колектив”, — зазначив заступник голови Національної поліції — керівник патрульної поліції Александр Фацевич.

Андрій Крутень почав свій шлях поліцейського патрульним в Рівному з самого початку створення там управління патрульної поліції. Пізніше був командиром роти, а згодом — був призначений на посаду заступника начальника управління.

“Під час цієї діяльності він проявив себе, як працівник, яка має неабиякі організаторські здібності. Це та людина, яка завжди вислухає, піде на зустріч і розбереться у всіх найменших деталях. Жоден з вас не залишиться не почутим, жодному з вас не буде відмовлено в допомозі. Ви дійсно в надійних руках”, — наголосив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Oleksiy Biloshytskiy.

Новопризначений керівник подякував за довіру та розповів про визначені пріоритетні шляхи щодо розвитку управління патрульної поліції у Волинській області: “Це буде стосуватися підвищення організації діяльності управління. Щодо забезпечення громадського порядку й безпеки дорожнього руху, то наша робота буде плідною і ми щоразу будемо підвищувати наші результати”.

Вітаємо Андрія Крутня на посаді керівника! Наснаги й успіхів у роботі!