Івано-Франківські патрульні пройшли тренінг щодо запобігання жорстокому ставленню до тварин

Його метою є створення спільної системи, яка допоможе групам захисту тварин, поліції та громадськості спільно боротися з жорстокістю до тварин, зменшити кількість жертв злочинів, пов’язаних з тваринами, та притягувати підозрюваних правопорушників до відповідальності.

На тренінгу учасники вдосконалювали свої знання щодо боротьби з неналежним поводженням з тваринами. Такі заняття корисні для патрульних, адже у своїй роботі вони нерідко стикаються з випадками насилля над тваринами та жорстоким ставленням людей до них.

Навчання проходили у рамках партнерського проекту між патрульною поліцією України та Британськими громадськими організаціями Naturewatch Foundation та Hidden-In-Sight.

Тренінг проводив Марк Ранделл — старший офіцер поліції у відставці та директор громадської організації захисту тварин з Великої Британії. Він має понад 7 років досвіду розслідування злочинів, пов’язаних із тваринами.

Марк Ранделл поділився досвідом роботи з громадськими організаціями щодо захисту тварин, оскільки поліція може з ними співпрацювати, і висловив сподівання, що цей тренінг допоможе в боротьбі з жорстоким поводженням з тваринами в Україні.