Зухвале вбивство у Києві: ймовірний зловмисник спочатку сам прикидався мертвим, потім втікав, а коли патрульні затримали його, з’ясувалося, що він в одязі своєї жертви

Ця незвичайна і заплутана історія трапилася вчора близько опівдня.

Занепокоєна жінка повідомила, що у квартирі виявила свого співмешканця та ще одного невідомого чоловіка, які непритомно лежали на підлозі у калюжі крові.

Коли патрульні прибули на місце, ситуація дещо змінилася — виявилося, що незнайомий їй чоловік лише прикинувся непритомним. Він раптово схопився з підлоги та накинувся на неї з ножем, а потім вибіг з квартири й втік. Жінка надала детальний опис зловмисника та вказала напрямок, у якому той побіг.

Також на місці працювала швидка допомога, лікарі якої констатували смерть співмешканця заявниці.

Відпрацьовуючи прилеглу територію, поліцейські виявили чоловіка, схожого за описом на зловмисника, з ножем в руках. Із собою у нього був наплічник з речами, які, як виявилося згодом, належали загиблому.

Патрульні чоловіка затримали, надягнувши кайданки. Згодом його впізнала заявниця, яка також додала, що затриманий одягнений у речі її загиблого співмешканця.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу, якій і передали ймовірного зловмисника. Усі обставини події з’ясовуються.