У Сумах патрульні та небайдужі громадяни врятували маленьку дитину від переохолодження

Ніч, мороз, спиртні напої, нетверезі чоловік з жінкою та дитячий візочок зі змерзлою однорічною дівчинкою — це те, що виявили сумські патрульні учора на виклику.

Стурбована заявниця повідомила інспекторам, що під її вікнами невідомі розпивають алкоголь, голосно кричать, а поряд з ними стоїть дитячий візок, у якому плаче немовля. На годиннику була майже 10 вечора.

На місці патрульні виявили жінку та чоловіка, які на лавці розпивали спиртне. Поруч стояв візочок з маленькою дівчинкою, яка кричала. Як з’ясувалося, жінка була матір’ю дитини. Громадяни поводилися зухвало, агресивно й не реагували на зауваження поліції.

Інспектори помітили, що у дівчинки немає рукавичок, а коли підійшли ближче — налякалися. Дитина мала ознаки переохолодження — посинілі руки та обличчя, вона тремтіла і плакала.

Патрульні негайно забрали дитину до службового авто, аби зігріти й тим часом викликали швидку допомогу.

З цим не погодилася нетвереза мати, яка почала кричати й хапати за одяг патрульних, заявницю та небайдужих чоловіків, які прийшли на допомогу. Втім, поліцейські все ж помістили дитину до авто. Щоб маля не плакало, її взяла на руки патрульна, яка бавилася з нею та заспокоювала.

Лікарі зафіксували в однорічної дівчинки переохолодження та підвищену температуру. Патрульні оперативно доставили її до медзакладу для надання допомоги. До лікарні доставили і її матір, яка пройшла огляд на стан сп’яніння. Результат шокував як охоронців порядку так і лікарів — 3,16 проміле алкоголю.

У відділі поліції патрульні склали на чоловіка та жінку адміністративні матеріали за ст. 178 (Розпивання спиртних напоїв у заборонених місцях) КУпАП.

Дівчинку передали до обласного спеціалізованого будинку дитини. Також про подію повідомили працівників відділу ювенальної превенції.

Патрульна поліція дякує заявниці та небайдужим чоловікам за допомогу, людяність та небайдужість!