Кременчуцькому патрульному присвоєно звання майстра спорту України міжнародного класу з кікбоксингу ISKA

У травні 2018 року Київ приймав чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA (Інтернаціональна спортивна кікбоксерська асоціація), участь у якому взяли понад 800 спортсменів з 34 країн.

До складу збірної України увійшов Володимир Домащенко — інспектор чергової служби батальйону патрульної поліції в Кременчуці. Тоді спортсмен виборов 2 місце у ваговій категорії 91 кілограм у розділі лоу-кік.

За півтора року наполегливих тренувань Володимир досягнув неабияких результатів у спорті: Кубок України – двічі здобув першість, Чемпіонат України ISKA – посів 1 та 2 місця.

За досягнення високих спортивних результатів та успішних виступів, Володимиру Домащенку присвоєно звання “Майстер спорту України міжнародного класу” з кікбоксингу ISKA.

Пишаємося спортивними досягненнями нашого колеги й бажаємо Володимиру невичерпної життєвої наснаги та примноження своїх здобутків!