Львівські патрульні завадили самогубці стрибнути з даху багатоповерхівки

Патрульні врятували людину від самозгуби

Львівські патрульні врятували людину від самозгубиСьогодні вночі, інспектори 2 батальйону патрульної поліції отримали інформацію, що на проспекті Чорновола, на даху будинку, сидить людина та, ймовірно, хоче стрибнути вниз. Офіцери прибули на місце та побачили, що на даху дійсно знаходиться чоловік. Вони піднялися на сьомий поверх та спробували підійти ближче до особи. Чоловік крикнув, щоб не підходили бо тоді він стрибне. Патрульні зупинилися та почали розмовляти з особою, спробували дізнатися, що в нього трапилося. Чоловік розповів, що має проблеми в особистому житті та на роботі, а тому самогубство єдиний вихід, який він бачить. В цей час інші патрулі перекрили вулицю, викликали швидку та рятувальників. Також встановили особу мами, яка приїхала на місце. Після більш ніж двох годин перемовин з патрульними на краю будинку, чоловік вирішив добровільно спуститися. Внизу його чекала мати. 20-річного хлопця передали під нагляд медикам. Пишаємося колегами, які в стресовій ситуації знаходять потрібні слова та рятують життя.Коментує: командир роти 1 батальйону 2 управління патрульної поліції у Львівській області, старший лейтенант поліції,Калужний Михайло.#lvivpolice #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Львівської області Середа, 29 серпня 2018 р.

Сьогодні вночі патрульним надійшов виклик на вулицю Чорновола. Очевидці події повідомили, що на даху багатоповерхівки сидить чоловік й хоче покінчити з життям.

Інспектори негайно прибули на виклик і вже за мить були на даху будинку, де перебував самогубця. Чоловік просив патрульних не наближатися до нього і погрожував, що стрибне донизу.

Під час спілкування з інспекторами він поділився проблемами в особистому житті та труднощами на роботі. Через дві години важких перемовин патрульним вдалося відмовити чоловіка від непоправного вчинку.

20-річний чоловік разом з інспекторами спустився до низу, де його передали лікарям швидкої.