На Черкащині розпочала роботу дорожня патрульна поліція

Урочистості з нагоди запуску дорожньої поліції відбулися на автодорозі державного значення Київ-Одеса 210 км М-05 за участі заступника Голови Національної поліції України Олександра Фацевича, першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, керівництва управління патрульної поліції Черкаської області, представників місцевої влади.

Усього у дорожній патрульній поліції нестимуть службу 30 інспекторів управління патрульної поліції в Черкаській області. Щозміни на патрулювання автодороги М-05 заступатимуть по 3 екіпажі.

“Головним завданням новоствореного підрозділу є забезпечення безпеки на дорозі міжнародного значення, що пролягає через місто Умань, а також безпосередньо на дорожній станції. Реформа поліції рухається вперед. Наше головне завдання — захист громадян”, — зауважив Олександр Фацевич.

“Дорожня патрульна поліція — підрозділ, який реагуватиме на всі види правопорушень. Поліцейські, які працюватимуть тут, уже пройшли підготовку й набули практичного досвіду під час патрулювання в Черкасах та Черкаській області. Цей підрозділ стане потужною правоохоронною силою, яка забезпечуватиме правопорядок і охорону права та свобод громадян на території свого патрулювання”, — підсумував Олексій Білошицький.

Ця дорожня станція має стратегічне значення, оскільки з’єднує трасу від Умані до Білої Церкви.