У Черкасах затримали браконьєрів, які намагалися втекти з уловом від поліцейських

У ніч на 16 лютого, під час патрулювання на річці Дніпро, водним патрулем спільно з працівниками Черкаського районного відділу поліції було виявлено браконьєрів поблизу села Сокирне. Інформація про браконьєрство в цих місцях вже надходила до поліції, тому постійно вживались заходи для виявлення та затримання зловмисників.

Однак, маючи сучасні надпотужні човни, браконьєрам вдавалося втекти з місця злочину. Утім, не цього разу.

Двох жителів Черкас вдалося затримати, коли вони вкотре здійснювали незаконний вилов риби. Побачивши поліцейських, чоловіки почали тікати. Швидко скерували човен на спеціальний причіп, який був приєднаний до позашляховика Toyota Land Cruiser, вскочили в авто та рушили з місця. Та все-таки поліцейські зупинили транспортний засіб.

Під час затримання у правопорушників виявили сомів, сазанів та лящів. Загалом понад півсотні одиниць риби. Також поліцейські виявили 6 спінінгів та 50 заборонених для риболовлі потрійних гачків. Човен та рибу вилучили працівники слідчого відділу поліції.

Зважаючи на істотну шкоду, яку своїми протиправними діями завдали браконьєри, а саме, близько 20 тисяч гривень, слідчими ГУ Національної поліції в Черкаській області вирішується питання щодо порушення стосовно них кримінального провадження за ст. 249 ККУ.