У Дніпрі 10-річний хлопчик викликав патрульних, аби захистити себе та двох сестер від побоїв нетверезої матері

13 лютого, близько 20-ї години, спецлінії 102 зателефонував 10-річний хлопчик і попросив допомоги поліції. Дитина повідомила, що п’яна матір б’є його та сестер.

На місці виклику патрульних зустрів наляканий та заплаканий хлопчик. Він розповів, що прийшов додому й побачив, як мама душить сестричку 2,5 років, а інша 7-річна сестра намагається її захистити. Хлопчик також кинувся на допомогу, однак матір побила і його.

Посеред суцільного безладу в помешканні патрульні виявили жінку з явними ознаками алкогольного сп’яніння — вона спала. Найменша дівчинка лежала на ліжку. Вона була зовсім без одягу, а її тіло та голову вкривали синці.

Поліцейські загорнули дівчинку в ковдру, викликали швидку та почали заспокоювати старших дітей. Ті жалілися, що це вже не вперше мати зловживає алкоголем, зовсім не дбає про них і не годує. Малі розповіли, що вже ходять до школи й самі можуть подбати про себе, а от найменша сестричка постійно плаче і просить їсти. Батько дітей на роботі, тому не завжди може піклуватися про них.

Лікарі швидкої оглянули дітей і підтвердили наявність у найменшої гематом та подряпин. Згодом на місце прибув і батько дітей. Він розповів, що його дружина часто йде з дому, а потім приходить нетвереза.

Коли патрульні розбудили жінку, аби доставити до відділку поліції, та не розуміла, що відбувається. Патрульні стверджують, що у жінки були помітні ознаки не тільки алкогольного, але й наркотичного сп’яніння.

Жінку, яка не виконує свої батьківські обов’язки, передали представникам ювенальної превенції. А батько написав заяву про нанесення дружиною тілесних ушкоджень дітям.