Столичні патрульні успішно пройшли курс з вивчення англійської мови

21 вересня патрульним поліцейським вручили сертифікати про завершення навчання.

Планується, що в 2017 році проект розшириться на 100 “лідерів” київської поліції — командирів батальйонів, лідерів загонів та кадровий резерв. Надалі вивчення англійської мови стане для лідерів обов’язковим елементом професійної підготовки.

англійська 3

Цей проект став можливим завдяки партнерам патрульної поліції — Британській Раді в Україні, посольству США та ГО “Capital English”. Такі навчання є об’єктивною необхідністю у професійній діяльності сучасного поліцейського, адже за останні роки в Києві значно зросла кількість іноземних туристів.

англійська 2

Заступник начальника Департаменту патрульної поліції Катерина Павліченко подякувала партнерам за підтримку й допомогу та наголосила, що набуті знання дозволять патрульним оперативно й без жодних проблем спілкуватись з іноземними гостями під час масових заходів, а також стануть у нагоді під час непередбачуваних ситуацій, які щодня виникають у їхній професійній практиці.

англійська 5

“Англійська мова — це світова мова 21 сторіччя. Ми задоволені тим, що спільно з нашими партнерами із США змогли покращити рівень володіння англійською серед багатьох патрульних поліцейських Києва”, — резюмувала заступник Голови місії Посольства Великобританії в Україні Хелен Фейзі.

англійська 1

Зі свого боку заступник начальника Управління патрульної поліції Києва Дмитро Євдокимов зауважив, що подібні проекти спрямовані на євроінтеграцію й дозволяють подолати мовний бар’єр. А можливість спілкуватися англійською з іноземними гостями та партнерами, є запорукою успіху.

Слід зазначити, що “Англійська для патрульної поліції міста Києва” — безкоштовний 120-годинний мовний курс. Навчальна програма була розроблена з урахуванням міжнародного досвіду й практики Британської Ради, з акцентом на розвиток професійних навичок у правоохоронців.

англійська 4