Київські патрульні подбали про 2-річного хлопчика, нетвереза матір якого спала під лавкою просто посеред вулиці.

Зі слів бабусі малого, дитина вже неодноразово була у дитячому будинку, адже коли йому було лише 9 місяців, мати намагалась викинути його з вікна 6 поверху.

Вулицею Новомостицькою йде нетвереза жінка з малям на руках. Очевидці повідомили про це поліцію, адже громадянка неодноразово падала, чим завдавала тілесних ушкоджень дитині.

Коли патрульні прибули на місце виклику, схожа за описом жінка спала під лавкою. Хлопчик бігав навколо, а поряд з ним був вуличний собака, який облизував дитині обличчя. Один з патрульних взяв малого на руки, доки інший приводив жінку до тями. Правоохоронцям громадянка віддала свідоцтво про народження сина. Завдяки цьому документу патрульні з’ясували адресу, за якою може проживати особа.

Приїхавши за вказаною адресою, патрульні застали вдома бабусю хлопчика, яка вже є опікуном старшого онука. Пенсіонерка відмовилась брати на себе відповідальність за 2-річного малого.
Патрульні викликали на місце швидку допомогу, дитину шпиталізували до лікарні.

Також інспектори повідомили про випадок працівників відділу ювенальної превенції.

Матір хлопчика поліцейські доставили до Подільського відділку поліції, де склали на неї протокол затримання і адмінматеріали за ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

photo_2017-09-13_15-15-32 (2)

photo_2017-09-13_15-15-32

photo_2017-09-13_15-15-33