У Чернігові інструктори з особистої безпеки отримали сертифікати про кваліфікацію міжнародного зразка

16 українських поліцейських з тринадцяти регіонів України пройшли інтенсивний курс навчання з особистої безпеки, за програмою канадських партнерів. Сертифікати про кваліфікацію сьогодні, 18 серпня, їм вручив Голова Національної поліції України Сергій Князєв.

За підтримки Канадської поліцейської місії, українські поліцейські з Рівненської, Житомирської, Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Полтавської, Херсонської, Кіровоградської, Київської, Житомирської, Черкаської, Сумської та Чернігівської областей пройшли курси інструкторів з особистої безпеки. Навчальні збори відбувались на базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

PM193image001

Під час навчань поліцейські мали змогу ознайомиться з міжнародними практиками, які раніше на території України не застосовувалися.
Сергій Князєв привітав особовий склад із успішним завершенням навчань та наголосив, що нові знання кожен з них повинен використовувати у повсякденній роботі.

PM11image002

«Отримані навички ви повинні використовувати у повсякденній роботі та навіть поза службою, адже поліцейський постійно на захисті прав громадян. Служіть чесно та віддано. Я покладаюся на вас», – наголосив Голова Національної поліції України.

За словами Голови Канадської поліцейської місії в Україні Хілтона Смі дуже важливо, щоб по завершенню цього курсу випускники навчали особистій безпеці своїх колег.

PM418image003

«Це не просто курс з особистої безпеки поліцейського, його основна мета — забезпечити безпеку громадян України, адже якщо ви знаєте як забезпечити свою безпеку, то ви знатимете як захистити і громадян України», – зазначив керівник канадської поліцейської місії Хілтон Смі.
Начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков зазначив, що вже протягом двох років за допомогою канадських та американських партнерів здійснюється підготовка співробітників поліції.

PM764image004

«По тактичних підрозділах наразі ми маємо 380 співробітників. Ми вже два роки готуємо наших бійців. На початку було дуже тяжко, але з допомогою наших колег, наших канадських партнерів, ми перемагаємо і рухаємося вперед. Наразі у нас є план підготувати три тисячі співробітників підрозділів оперативно-тактичного реагування, який є дуже ефективним підрозділом. Я дуже вдячний хлопцям і дівчатам, яких також бачу серед інструкторів, за їх професіоналізм та бажання служити народу України», – підкреслив Євгеній Жуков.

PM49image005

Загалом, за декілька таких курсів, на базі Чернігівського тренінгового центру канадська поліцейська місія підготувала більше 30 поліцейських з різних точок України.

PM791image001

Департамент комунікації
Національної поліції України