У Львові патрульні затримали підозрюваного в крадіжці з авто

4 січня, близько 4-ї години ночі, службі 102 надійшов виклик про те, що на вулиці Заводській невідомий чоловік зазирає в салони чужих авто і смикає їх за дверцята.

Незабаром піший екіпаж помітив схожого за прикметам чоловіка з сумкою та спортивним чохлом. Під час розмови з патрульними чоловік різко кинув речі та кинувся навтьоки. Втім, йому вдалось утекти недалеко — інспектори наздогнали та затримали його на вулиці Гайдамацькій. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Чоловіка доставили до Шевченківського відділу поліції.

unknown-1

За попередньою інформацією, затриманий раніше вже мав проблеми з законом через крадіжки. 2015 року його тримали під вартою, а зараз він перебуває під грошовою заставою за 4 епізоди крадіжок.

Серед речей підозрюваного виявили лижі, лижні чоботи, рукавиці, шолом та лижну маску. Також на Медовій вулиці виявили автомобіль Volkswagen з розбитим склом. Інспектори зв’язались із власником, який написав заяву про крадіжку гірськолижного спорядження. Справу передали слідчим.

unknown-2