Набір в дорожню патрульну поліцію відбуватиметься у два етапи

Перший етап набору кандидатів на посади триватиме до 1 серпня наступного року, другий — до 1 грудня. Загалом планується набрати 2600 працівників.

pm915image001

За словами начальника Департаменту патрульної поліції Євгенія Жукова, запуск дорожньої поліції дасть змогу зменшити навантаження на патрульну поліцію і забезпечити правопорядок на автошляхах держави.

“У планах на 2017 рік є запуск дорожньої поліції та тактичних груп патрульної поліції. Для дорожньої поліції планується задіяти 2600 співробітників”, — повідомив Євгеній Жуков 20 грудня, під час відеоселекторної наради за участі керівників Національної поліції України.

Керівник патрульної поліції зазначив, що для забезпечення патрулювання доріг міжнародного та національного значення загальною протяжністю 9 тисяч кілометрів вийде 324 патрулі.

Крім того, керівник патрульної поліції Євгеній Жуков додав, що також запрацюють групи тактичної підтримки патрульної поліції у п’яти містах України. У Києві до складу груп увійде 600 осіб, в Одесі, Харкові та Дніпрі по 300 співробітників, Львів — 250 працівників.

“Їхнє основне завдання — підтримка нарядів патрульної поліції, тобто виїзд та реагування на всі ускладнення оперативної обстановки. Крім того, на них буде покладено питання забезпечення пішого патрулювання та забезпечення публічного порядку під час проведення мирних зібрань”, — зазначив Євгеній Жуков.

Учасники відеоселекторної наради відзначили, що діяльність груп реагування патрульної поліції дасть змогу розвантажити дільничних. Це, у свою чергу, дозволить належним чином реагувати на заяви та звернення громадян.

Департамент комунікації
Національної поліції України