Протягом ночі київські патрульні виявили речовини невідомого походження у 8 чоловік

У ніч на 31 серпня піший патруль помітив чоловіка з ознаками сп’яніння, який щось ховав до кишені. Це сталось на Залізничному вокзалі. У 26-річного підозрюваного виявили рослинні речовини та золоті жіночі прикраси.

Близько опівночі патрульні зупинили автомобіль ВАЗ за порушення ПДР (а саме п. 2.9 в). Крім того, що чоловік за кермом мав явні ознаки сп’яніння, під час поверхневої перевірки автомобіля полісмени виявили 5 пакетів із зеленою речовиною, а також 2 упаковки білого порошку.

Двома годинами пізніше, на проспекті Маяковського, інспектори зупинили Mercedes з вимкненими фарами ближнього світла. Під час поверхневої перевірки знайшли 5 пакетиків із невідомою речовиною. “Зізнаюсь: вживав наркотики і віз їх, але збут не планував”, — сказав водій Mercedes.

image

Близько 5-ї години ранку патрульні прибули на виклик про хуліганство на Харківському шосе. Присутній на місці події чоловік поводився неадекватно і це викликало підозру полісменів. Під час поверхневої перевірки підозрілий чоловік кинув на землю поліетиленовий пакет з біло-рожевою речовиною.

photo_2016-08-31_11-35-35

В усіх 8 випадках підозрюваних передали слідчо-оперативній групі, а підозрілі речовини — на експертизу.