Київські патрульні опанували європейські практики спілкування з водіями та видачі штрафів

25 столичних патрульних поліцейських отримали сертифікати про проходження навчального курсу дорожньої поліції. Церемонія вручення сертифікатів відбулась 17 червня, у п’ятницю, у медіа-центрі Департаменту патрульної поліції.

Заняття для інспекторів провели представники Консультативної місії Європейського союзу. Охоронців порядку навчили спілкуватись із порушниками ПДР під час видачі документів про штраф і користуватись сучасними технологіями під час їхнього оформлення. З цією метою патрульній поліції передали 91 мобільний принтер і 4500 рулонів термопаперу для друку.

Досі оформлення рукописних штрафів щоразу забирало не менше 20 хвилин, що дозволяло приховати чи знищити необхідні документи. Відтепер, за допомогою технологій і програмного забезпечення iPad, процедура скоротиться до 5-7 хвилин. Всі дії під час складання документів будуть відстежуватись і зберігатись в електронному вигляді, що не залишить можливості для корупційних схем.

photo_2016-06-17_17-33-34

Під час церемонії гостям продемонстрували, як відбувається оформлення і видача документів на новому обладнанні.

Заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький пояснив: “Електронна постанова містить ті ж реквізити, що і її паперовий варіант. Різниця в тому, що вся інформація швидко потрапляє до електронної системи і штраф призначається автоматично. Крім того, наші службові автомобілі обладнані електронними терміналами, тому правопорушники можуть сплатити штраф на місці. Процес займає кілька хвилин і не доводиться вистоювати черги в адміністративній практиці. Ми довели процес до високого рівня автоматизму”.

Ми вдячні Консультативній місії Європейського союзу за їхню допомогу, за те, що вони працюють разом з нами над розвитком надійної та ефективної нової поліції! Ми сподіваємось, що ця співпраця триватиме і в майбутньому.

photo_2016-06-17_17-32-58