Тернопільська патрульна потрапила до патріотичного календаря “Люблю. Чекаю”

Лілія Кондрат прикрасила одну зі сторінок відомого патріотичного календаря «Люблю. Чекаю». Цей календар — спільний проект тернопільської фотостудії «АртЛюкс» та «Самооборони Майдану Тернопільщини».

ternopil

Моделями для нього стали 12 дружин бійців АТО з Тернополя та області. Серед них — інспектор патрульної поліції Лілія Кондрат. Коли її чоловік служив в АТО, вона була волонтером: шила балаклави для бійців, вишивала обкладинки для паспортів, виготовляла ялинкові прикраси, пекла випічку. На фото її так і зобразили — зі швейною машинкою.

Ліля — мама двох дітей. Раніше працювала юристом, а коли чоловіка забрали на фронт, змушена була звільнитися. Потім, коли його демобілізували, пішла працювати до Гусятинського військомату, пізніше — до патрульної поліції.

— Про таку роботу я мріяла з дитинства, — розповідає жінка. — Мій батько, підполковник міліції, зараз вже пенсіонер. Крім того, я зрозуміла, що прийшов час не лише вимагати реформ, а й самій долучатися до їх здійснення. У патрульній поліції я маю можливість реалізувати себе професійно, застосувати свій попередній досвід роботи, а також отримати нові знання. Саме тому мені й подобається моя робота.